În minutul 36 Oţelul deschide scorul. Pop execută superb o lovitură liberă iar gazdele conduc cu 1-0.

Otele reuşeşte în minutul 45 să înscrie şi restabileşte egalitatea pe tabela de marcaj.

În minutul 83 Bîrligea obţine o lovitură de la 11 metri, pe care Tachtsidis o transformă fără probleme.

În prelungiri, în minutul 90+6, Cisotti înscrie din penalty şi restabileşte egalitatea.

ULTIMELE ȘTIRI

Palat, la final de mandat: O investigație Recorder dezvăluie că Iohannis ar urma să stea în fosta vilă comunistă în care a locuit Gheorghe Gheorghiu Dej

Ucraina avertizează: Rusia va lansa o campanie de dezinformare şi teorii conspiraţioniste în perioada următoare